نکاتی که در زمان اسباب‌کشی باید در نظر داشت

هر کاری با استفاده از ابزار مناسب آسان‌تر انجام می‌شود و اسباب‌کشی آسان نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود
اسباب‌کشی آسان با افرادی حرفه‌ای و باتجربه
دی ۱۶, ۱۳۹۸
درهنگام جابجایی بسته‌بندی لوازم با ارزش با دقت و توجه زیادی انجام شود
بسته‌بندی لوازم با ارزش برای اسباب‌کشی
بهمن ۵, ۱۳۹۸
باید برای اسباب‌کشی از قبل برنامه‌ریزی کرد

نکاتی در زمان اسباب‌کشی

برای انجام هر کاری باید از قبل برنامه‌ریزی کرد و اسباب‌کشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. زمانی که برای جابجایی اسباب و اثاثیه منزل خود اقدام می‌کنید، باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید با کمترین دردسر و خسارت این کار را انجام دهید. برای بسته‌بندی باید به ماهیت لوازم توجه کرد و وسایلی که به توجه بیشتری نیاز دارند را با دقتی بیشتر بسته‌بندی کرد.
برای این که بتوانید با کمترین زحمت لوازم منزل خود را به محل جدید انتقال دهید، شما نیاز دارید تا اسباب و اثاثیه را به خوبی بسته‌بندی کنید و هر کدام را با استفاده از پلاستیک‌های حباب‌دار و غیره به خوبی پوشش دهید. البته قبل از هر کاری از لوازم خود یک لیست تهیه کنید. تهیه لیست به شما کمک می‌کند تا بتوانید از لوازم مختلف منزل اطلاع حاصل کنید و به درستی بتوانید آنها را در بسته‌بندی‌های مناسب قرار دهید.
البته باید توجه داشته باشید که بر روی کارتن‌ها، محتویات داخل آنها را در تمامی جهات یادداشت کنید. این کار باعث می‌شود به راحتی بتوانید در زمان انتقال، کارتن‌ها را در جاهای مناسب قرار دهید و در منزل جدید افرادی که آنها را منتقل می‌کنند، بتوانند کارتن‌ها را در اتاق‌های مناسب قرار دهند و دیگر شما نیازی نخواهید داشت تا آنها را جابجا کنید. شما می‌توانید با اتوبار تجریش تماس بگیرید تا افراد باتجربه، شما را در انجام اسباب‌کشی آسان کمک کنند.

بسته‌بندی وسایل را قبل از اسباب‌کشی انجام دهید

اگر کار بسته‌بندی وسایل را از قبل انجام دهید، در روز اسباب‌کشی کار زیادی باقی نخواهد ماند. زمانی که از قبل کار بسته‌بندی را انجام داده باشید، می‌توانید به خوبی وسایل مختلف را در بسته‌های مناسب قرار دهید. بسته‌بندی باید به گونه‌ای باشد که از لوازم شکستنی به خوبی محافظت شود. البته باید توجه داشته باشید که ظرف و ظروف وزن زیادی دارند و نباید کارتنی که این لوازم شکستنی را در آن قرار می‌دهید را خیلی پر کنید. اگر وزن کارتن زیاد شود، احتمال آسیب زیاد خواهد شد و امکان دارد در زمان حمل و نقل کارتن پاره شود و به آنها خسارت وارد شود.
اگر بخواهید در روز اسباب‌کشی تمام کارها را انجام دهید، علاوه بر این که به خاطر کمبود وقت امکان اشتباه وجود دارد، کارهای جابجایی لوازم، زمان زیادتری را لازم خواهند داشت و امکان دارد نتوانید تمامی کارها را در یک روز انجام دهید. برخی از لوازم مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی را از قبل باید آماده کنید و آنها را تمیز کنید. یخچال و فریزر را نیز باید از قبل آماده کنید تا برای اسباب‌کشی آماده باشند. قفسه‌ها را از داخل آنها خارج کنید و داخل و پشت این وسایل را تمیز کنید. تمیز کردن این وسایل به شما کمک می‌کند تا آلودگی‌ها را به منزل جدید انتقال ندهید.

در روز اسباب‌کشی چه کاری باید انجام داد

زمانی که از قبل وسایل را آماده و از آنها لیستی تهیه کرده باشید، می‌توانید اسباب و اثاثیه را نسبت به طرز قرار گرفتن آنها در کامیون تقسیم کنید. لوازمی که باید در انتهای کامیون قرار بگیرند را در جلو قرار دهید و آنهایی که تحمل وزن اضافه را دارند، مشخص کنید. با این کار زمانی که افرادی که برای اسباب‌کشی به منزل شما می‌آیند، در کوتاه‌ترین زمان قادر خواهند بود آنها را در کامیون قرار دهند. هر قدر بتوانید تقسیم‌بندی لوازم منزل را به خوبی انجام دهید، زمان انتقال وسایل به منزل جدید کمتر خواهد بود.
با ما تماس بگیرید تا آسان‌ترین اسباب‌کشی را تجربه کنید و بتوانید در زمان جابجایی به راحتی لوازم خود را در کمترین زمان و به بهترین نحو انتقال دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.