آماده کردن لوازم گرمایشی و سرمایشی قبل از اسباب‌کشی

درهنگام جابجایی بسته‌بندی لوازم با ارزش با دقت و توجه زیادی انجام شود
بسته‌بندی لوازم با ارزش برای اسباب‌کشی
بعداز اسباب کشی اولین کاری که باید انجام دهید قراردادن وسایل درجای مورد نظر است
نکات بعد از اسباب‌کشی به خانه جدید
ازمواردی که باید قبل از اسباب کشی انجام داد آماده کردن وسایل گرمایشی و سرمایشی است

آماده کردن لوازم گرمایشی و سرمایشی قبل از اسباب کشی

جابه‌جایی اثاثیه منزل کاری پر زحمت است که اگر نکاتی را رعایت نکنید، به کار خسته کننده تبدیل خواهد شد. همیشه قبل از این که شروع به این کار کنید، باید مواردی را در نظر داشته باشید. آماده کردن لوازم و وسایل خانه برای جابجایی، یکی از این کارها است. کار دیگری که کمک می‌کند تا در روز اسباب‌کشی کارها به خوبی انجام شود و زمان زیادی برای این کار نیاز نداشته باشید، بسته‌بندی مناسب لوازم است. از طرف دیگر، خانه جدیدی که باید وسایل و لوازم منزل شما به آنجا منتقل شوند هم نیاز به آماده‌سازی دارد.
اگر خانه جدید نیاز به تعمیرات و یا بازسازی داشته باشد، این کارها را قبل از این که اسباب و اثاثیه را منتقل کنید، باید انجام دهید. در زمانی که هیچ وسیله‌ای به خانه جدید منتقل نشده، فضای کافی برای کار خواهد بود و می‌توان به راحتی کار آماده سازی خانه جدید را انجام داد. یکی از مواردی که باید قبل از انتقال وسایل و اسباب و اثاثیه به خانه جدید انجام داد، آماده کردن وسایل گرمایشی و سرمایشی است. در برخی از مواقع، این وسایل به درستی کار نمی‌کنند و برای تعمیر آنها نیاز به تخریب خواهد بود. این کار بهتر است تا قبل از انتقال وسایل انجام شود.
در صورتی که این وسایل به خوبی کار نکنند و شما لوازم خود را به خانه جدید منتقل کرده باشید، احتمال کثیف شدن وسایل شما زیاد خواهد بود. از جهت دیگر اگر برای تعمیرات نیاز به تخریب باشد، به راحتی نمی‌توان با وجود وسایل در اطراف محل تخریب، کار تعمیرات را انجام داد. برای راهنمایی و کمک گرفتن از افرادی باتجربه، می‌توانید با اتوبار نیاوران تماس بگیرید تا تمامی کارها را در کوتاه‌ترین زمان و به نحو احسن برای شما انجام دهند.

بررسی لوازم گرمایشی و سرمایشی قبل از اسباب‌کشی به خانه جدید

اگر در روزهای سرد سال باید به خانه جدید اسباب‌کشی کنید، سردی هوا باعث ناراحتی شده و تحمل سرما سخت خواهد بود. اگر وسایل گرمایشی خانه جدید به خوبی کار نکنند، برای پیدا کردن تعمیرکار و انجام تعمیرات در برخی از مواقع زمان زیادی نیاز دارید. با بررسی این وسایل و انجام تعمیرات قبل از اسباب‌کشی به خانه جدید، می‌توانید قبل از آوردن لوازم منزل، این وسایل را روشن کنید تا محیط منزل گرم شود.
در برخی از خانه‌ها که از شوفاژ برای گرما استفاده می‌شود و وسیله گرمایشی خانه پکیچ و یا موتورخانه است، امکان نشتی و یا گرفتگی لوله‌ها زیاد خواهد بود. با روشن کردن و بررسی این وسایل، اگر لوله‌ها نشتی داشته باشند و یا راه آنها گرفته باشد، می‌توانید به راحتی آنها را تعمیر کنید و اگر نیاز به تخریب باشد، بدون مزاحمت این کار را انجام دهید. تعمیر وسایل و لوله‌ها در خانه‌ای که خالی از لوازم است، آسان‌تر خواهد بود.
اگر وسیله سرمایشی خانه جدید کولر گازی است. همیشه قبل از انتقال اسباب و اثاثیه، آن را بررسی کنید. در بسیاری از مواقع، کولر گازی نیاز به سرویس خواهد داشت. سرویس کردن کولر باعث بلند شدن گرد و غبار می‌شود و در صورتی که در خانه وسایل وجود داشته باشند، نیاز دارید تا مراقبت زیادی انجام دهید تا لوازم شما کثیف نشوند.
کولرهای گازی یک لوله برای خروج آب دارند. اگر کولر به خوبی سرویس نشده باشد، امکان گرفتگی آن زیاد خواهد بود و اگر این لوله از داخل دیوار عبور کرده باشد، نیاز خواهد بود تا گرفتگی برطرف شود. در هنگام رفع عیب لوله خروج آب، امکان ریختن آب کثیف زیاد است. انجام تعمیرات در خانه‌ای که خالی از وسایل باشد، راحت‌تر خواهد بود و باید توجه داشته باشید که بررسی لوازم گرمایشی و سرمایشی خانه جدید را قبل از رنگ‌آمیزی دیوارها انجام دهید تا در صورتی که نیاز به تخریب برای رفع عیب باشد، مجبور به رنگ کردن مجدد نداشته باشید.
همیشه قبل از اسباب‌کشی به خانه جدید، تمامی بررسی‌ها را انجام دهید تا بعد از جابجایی وسایل، نیازی به تعمیرات و یا تخریب نداشته باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.