جابجایی مبلمان و اثاثیه خانه با کمک افراد حرفه‌ای

دکوراسیون خانه جدید را از قبل انتخاب کنید تا هنگام جا به جایی منزل نگرانی تعمیرات را نداشته باشید
نکاتی در مورد دکوراسیون خانه جدید قبل از اسباب‌کشی
اسفند ۶, ۱۳۹۸
اسباب و اثاثیه منزل را قبل از جابه‌جایی و اسباب کشی به خوبی بسته‌بندی کنید
چگونگی بسته‌بندی اسباب و اثاثیه منزل برای انتقال
اسفند ۲۱, ۱۳۹۸
برای جابجایی مبلمان و اثاثیه خانه به افرادی حرفه‌ای نیاز دارید

Moving furniture and home furnishings

دلایل مختلف زیادی وجود دارند که باعث می‌شود برای جابجایی مبلمان یا لوازم در خانه فعلی یا املاک خود، نیاز به کمک گرفتن از یک شرکت برای جابجایی لوازم داشته باشید. در حقیقت، تقاضاهایی برای این سرویس وجود دارند و بخشی از مشتریانی که با شرکت‌های حمل و نقل اثاثیه منزل تماس می‌گیرند، در این دسته قرار دارند. برخی از جابجایی مبلمان و اثاثیه خانه به جایی نزدیک خانه قبلی است که نیازی به کامیون برای حمل اسباب و اثاثیه نیست.
اگرچه روش‌های مختلفی برای توصیف این سرویس وجود دارند، اما به طور کلی، این جابجایی در فاصله کمی از مبدا قرار دارد و بیشترین نیاز، مربوط به کمک گرفتن از افرادی حرفه‌ای است. برخی از سرویس‌هایی که نیاز به جابجایی در فاصله کمی قرار دارند عبارتند از، جابجایی وسایل منزل در داخل خانه، جابجایی در یک ساختمان، انتقال لوازم منزل به ساختمانی نزدیک به خانه قدیمی و نیاز به جابجایی در زمان تغییر دکوراسیون. اما چرا به این سرویس نیاز دارید؟ ما متداول‌ترین مواردی را ارائه می‌دهیم که برای جابجایی مبلمان و اثاثیه خانه به افرادی حرفه‌ای نیاز دارید. می‌توانید با اتوبار نیاوران تماس بگیرید تا به راحتی در جابجایی مبلمان و اثاثیه خانه به شما کمک کنند.

جابجایی مبلمان و اثاثیه خانه در یک ساختمان

سناریوی بسیار معمول، انتقال مبلمان و اثاثیه خانه از یک آپارتمان به آپارتمان دیگر در همان ساختمان یا مجموعه است. به عنوان مثال، آپارتمان فعلی شما در طبقه ۵ قرار دارد و شما تصمیم به انتقال به آپارتمان دیگری در طبقه ۱۸ گرفته‌اید. یا آپارتمان شما در ساختمان A واقع شده است و می‌خواهید به یک آپارتمان دیگر در کنار ساختمان B بروید. در هر دو مثال، برای تکمیل انتقال لوازم به یک کامیون احتیاجی نیست، برای این کار به افرادی حرفه‌ای نیاز دارید که بتوانند با بهترین کیفیت و در کمترین زمان این کار را انجام دهند.

جابجایی وسایل منزل در داخل خانه

شما یک مبل بزرگ دارید که می‌خواهید از شر آن خلاص شوید اما در خانه شما در طبقه ۲ قرار دارد و بسیار سنگین است که بتوانید خودتان آن را حرکت دهید، ما برای کمک به شما اینجا هستیم.

خرید مبلمان جدید

اگر مبلمان جدید خریداری کرده‌اید، احتمالا باید مبلمان قدیمی را از خانه خارج کنید. خدمات ما به گونه‌ای است که می‌توانید برای این کار با ما تماس بگیرید تا با وانت و یا کامیون، کار شما را آسان کنیم. زمانی که شما مبلمان جدیدی خریداری می‌کنید،همه شرکت‌ها مبلمان را تا طبقه مورد نظر شما حمل نمی‌کنند. افراد باتجربه ما، مبلمان را به خانه شما حمل می‌کنند و در اتاق و جای مناسب قرار می‌دهند.

تغییر دکوراسیون خانه

آیا می‌خواهید یک مبل را از اتاق نشیمن به اتاق دیگری منتقل کنید؟ یا دکوراسیون اتاق‌های خواب را تغییر دهید؟ هر سناریویی که باشد، افراد ما آماده هستند تا به انتقال مبلمان و لوازم در منزل، به شما کمک کنند.

تعمیرات در خانه

می‌خواهید کف خانه را سرامیک و یا کفپوش نصب کنید؟ آیا خانه نقاشی می‌شود؟ شرکت‌های تعمیرات خانه معمولا جابجایی مبلمان و اثاثیه خانه را انجام نمی‌دهند. این کار را صاحب خانه باید انجام دهد و لوازمی که در اتاق‌های در حال بازسازی قرار دارند، باید جابجا شوند. صاحبان خانه در این مواقع لوازم منزل را به انباری و یا پارکینگ انتقال می‌دهند و در انتها و بعد از بازسازی خانه این وسایل را باید دوباره به جای قبل منتقل کرد. افراد ما تمامی این کارها را برای شما انجام می‌دهند و شما نیازی نیست تا کاری انجام دهید.

تماس با اتوبار نیاوران برای جابجایی مبلمان و اثاثیه منزل

وقتی زمان انتخاب اتوبار برای ارائه خدمات انتقال و جابجایی مبلمان و اثاثیه خانه دارید، ما می‌توانیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. تمامی افراد دارای تجربه بالا هستند و تمامی کارها را با کیفیتی مطلوب در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهند. جابجایی وسایل و لوازم خانه در تخصص ما است و آن را به بهترین شکل انجام می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.