اتوبار تجریش
اتوبار تجریش
برنامه‌ریزی اولین کاری است که در زمان اسباب کشی باید انجام شود
نکاتی که اسباب کشی را آسان‌تر می‌کند
بسته بندی

بسته بندی

بسته بندی اثاثیه منزل و محل کار، اولین مرحله اسباب کشی و تغییر مکان است. برعکس تصور اولیه، این کار، مشکل، سخت و نیازمند تجربه و تخصص کافی است. بنابراین توصیه اکید می‌کنیم که بسته بندی اثاثیه را به مسئولان و کارکنان اتوبار مدنظر بسپارید. ما در اتوبار شمیران در کنار ارائه خدمات حمل و نقل اثاثیه، در زمینه بسته بندی آنها نیز به شما عزیزان خدمات لازم را ارائه می‌دهیم؛ تا شما با خیالی آسوده، صفر تا صد فرایند اسباب کشی خود را به ما بسپارید.

چند نکته مهم در بسته بندی اثاثیه خانه یا محل کار

در درجه اول پیش از استفاده از خدمات باربری، وسایل گران قیمت، ارزشمند، اسناد، جواهرات و وسایل خصوصی خود را جمع‌آوری کنید. در واقع بسته بندی این بخش از اثاثیه بر عهده خود شما خواهد بود.
در مرحله دوم برای بسته بندی سایر وسایل از خدمات باربری استفاده کنید. فراموش نکنید که اگرچه امکان بسته بندی وسایل توسط خود شما نیز وجود دارد؛ اما بهتر است این کار را به کسانی بسپارید که مسئولیت حمل و نقل آن را نیز بر عهده دارند. این کار کمک می‌کند تا وسائل شما با ریسک و خطر بسیار کمتری حمل شود.
تجهیزات بسته بندی را فراموش نکنید. اگر خودتان قصد بسته بندی اثاثیه را دارید بهتر است از جعبه‌های محکم، پلاستیک‌های حباب دار و بست‌های مناسب برای بسته بندی بهره ببرید. اگر هم این کار را به باربری سپرده‌اید؛ به دقت نظارت کنید که روش بسته‌بندی و وسایل مورد استفاده در این زمینه، مناسب باشد.
بسته بندی هر وسیله‌ای با وسایل دیگر متفاوت است. وزن وسایل گوناگون، جنس و میزان آسیب‌پذیری آنها، شکل حمل آنها و… همگی در انتخاب نوع مناسب بسته بندی موثر است.
بخش مهم دیگری که در زمینه بسته بندی وسایل باید در نظر بگیرید؛ شکل و ترتیب چینش آنها در خودرو است. اینکه کدام وسیله زیر و کدام رو قرار بگیرد به نحوی که هیچ کدام تحت فشار آسیب ندیده و کم‌ترین حرکت را داشته باشد. در این زمینه نیز بهتر است از متخصصان باربری کمک بگیرید.
در نهایت توصیه جدی کارشناسان ما در اتوبار شمیران این است که برای اطمینان از سلامت وسایل خود حین اسباب کشی، فرایند بسته بندی اثاثیه را نیز مانند حمل و نقل آن، به متخصصان این امر بسپارید. ما در اتوبار شمیران آماده پاسخ‌گویی به سوالات و نیازهای شما هستیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.