بسته‌بندی لوازم مختلف برای جا‌به‌جایی منزل

لوازم آشپزخانه را در زمان اسباب‌کشی به خوبی بسته‌بندی کنید
آماده کردن لوازم آشپزخانه برای اسباب‌کشی
بسته‌بندی لباس‌ها برای اسباب‌کشی
چگونگی بسته‌بندی لباس‌ها برای اسباب‌کشی
بسته‌بندی لوازم مختلف برای جا‌به‌جایی منزل

بسته‌بندی لوازم مختلف برای جا‌به‌جایی منزل

در زمان جا‌به‌جایی منزل باید تمامی لوازم منزل را به خوبی بسته‌بندی کرد تا در زمان انتقال آسیبی به آنها نرسد و بتوان آنها را به سادگی به جای جدید منتقل کرد. در هر مرحله از بسته‌بندی تا انتقال لوازم به خانه جدید می‌توانید با ما در اتوبار نیاوران تماس بگیرد تا با کمترین آسیب لوازم و وسایل منزل شما را به محل جدید انتقال دهیم.

بسته‌بندی باربیکیو برای جا‌به‌جایی منزل

باربیکیوها سنگین، چرب و کثیف هستند، اما می‌توان آنها را به منزل جدید منتقل کرد.
۱٫ اگر کباب‌پز شما به خط گاز شهری وصل شده باشد، باید شلنگ آن را جدا کنید و شیر گاز ورودی را ببندید.
۲٫ اگر کباب‌پز شما از گاز کپسولی استفاده می‌کند، شیر آن را ببندید و کپسول گاز را جدا کنید. کپسول گاز خطرناک است و باید در زمان انتقال در جایی مناسب قرار داد. نباید آنها را در جایی نگهداری و منتقل کرد که احتمال افتادن و ضربه وجود داشته باشد.
۳٫ اطمینان حاصل کنید که همه شیرهای ولوم گاز در حالت خاموش قرار گرفته باشند.
۴٫ باربیکیو را قبل از انتقال به جای جدید، به خوبی تمیز کنید.
۵٫ هرگونه شبکه، سنگ و سایر قسمت‌های قابل حرکت را جدا کرده و قطعات آن را جداگانه بسته‌بندی کنید. برخی از کباب‌پزها بخش‌هایی قابل جدا شدن دارند.
۶٫ در صورت داشتن درب، آن را با استفاده از نوار چسب به خوبی محکم کنید. طوری این کار را انجام دهید که درب در حین جابجایی باز نشود.

بسته‌بندی لوازم کوچک برای جا‌به‌جایی منزل

بیشتر وسایل کوچک را می‌توان به سادگی تمیز و جداسازی و در یک جعبه بسته‌بندی کرد. در مورد کالاهایی مانند قهوه‌سازها ممکن است نیاز داشته باشید تا کتابچه راهنمای آنها را برای جداسازی قطعات مختلف مرور کنید. جعبه‌های مورد استفاده را طوری انتخاب کنید تا فضای کافی در اطراف وسیله مورد نظر وجود داشته باشد، تا بتوانید اطراف آن را با کاغذ و پلاستیک‌های حباب‌دار بپوشانید تا در زمان جا‌به‌جایی منزل آسیبی به آنها وارد نشود.

لوازم خانگی مختلف را قبل از جا‌به‌جایی تمیز کنید

در مورد وسایلی که در انبار نگهداری می‌شوند، باید دقت بیشتری داشته باشید. در فضاهای مرطوب، تاریک و محصور، گرد و غبار و کثیفی بیشتری جمع می‌شود. ممکن است برخی از حشرات در این وسایل وجود داشته باشند، برای این که آلودگی‌ها را به خانه جدید منتقل نکنید، لازم است وسایل شما کاملا تمیز شده باشند و برای یک هفته کامل در فضای باز بمانند تا از خشک شدن کامل آنها اطمینان حاصل شود.
زمانی که آنها را در فضای باز می‌گذارید، درب‌های آنها را باز کرده تا هوا بتواند جریان پیدا کند. اگر بسیار نگران هستید، قرار دادن یک کیسه کریستال سیلیس در این دستگاه‌ها یک اقدام اضافی است که می‌توانید بردارید.

انتقال وسایل به بیرون از خانه

اگر وسایل را از موقعیتی که در آن قرار دارند جابجا می‌کنید، یکی از اصلی‌ترین خطرات خراش دادن کف خانه است، به خصوص اگر کفپوش چوبی داشته باشد. برخی از وسایل وزن زیادی دارند و زمانی که آنها را جابجا می‌کنید، امکان دارد کف را خراش دهند. برای جابجایی یخچال فریزر و دیگر وسایل سنگین آنها را از زمین بلند کنید. برای این کار حداقل به دو نفر احتیاج خواهد بود. هیچ وقت وسایل سنگین را یک نفری جابجا نکنید، با این کار باعث آسیب به خودتان می‌شود. در صورت جابجایی وسایل سنگین به تنهایی، امکان افتادن آنها زیاد خواهد بود.
برای محافظت بیشتر باید تمامی قفسه‌ها را خارج کرده و به طور جداگانه بسته‌بندی کنید. با رعایت نکات ایمنی در زمان انتقال لوازم، آسیب کمتری به وسایل شما وارد می‌شود. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا تمامی مراحل جا‌به‌جایی منزل را در کمترین زمان و به بهترین نحو برای شما انجام دهیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.