قبل از اسباب کشی شرکت چه کارهایی باید انجام داد

You need to plan for moving
آماده سازی لوازم منزل برای اسباب کشی
مرداد ۲۷, ۱۳۹۸
جابه جایی اثاثیه منزل
اتوبار ولیعصر
مرداد ۲۷, ۱۳۹۸
در شرکت‌ها، روز اسباب کشی باید از قبل مشخص شود و کارمندان از آن مطلع باشند

اسباب کشی شرکت

هر محیطی الزامات مخصوص به خود را دارد و شرکت‌ها نیز برای اسباب کشی باید از قبل اقداماتی را انجام دهند تا این کار به راحتی و در کمترین زمان انجام شود. هر شرکتی علاوه بر کارمندان و افرادی که در آن کار می‌کنند، تعدادی هم ارباب رجوع و مشتری دارد که در طول روز در شرکت حضور دارند.
اگر در منطقه نیاوران سکونت دارید برای حمل اسباب و اثاثیه شرکت، شما می‌توانید با اتوبار نیاوران از شعبات اتوبار شمیران تماس بگیرید، تا تمامی مراحل را برای شما انجام دهند. از بسته‌بندی گرفته تا حمل و قرار دادن اثاثیه در محیط جدید با تماس با ما راحت خواهد بود. اما در صورتی که بخواهید مراحل مقدماتی را خودتان انجام دهید، باید برای این کار برنامه‌ریزی کنید تا این کار به خوبی انجام شود و زمان زیادی را مجبور نباشید برای این جابجایی در نظر بگیرید.

آماده شدن برای اسباب کشی

در شرکت‌ها، روز اسباب کشی باید از قبل مشخص شود و کارمندان از آن مطلع باشند و حتی تا جای ممکن، ارباب رجوع‌ها و مشتریان را هم از آن مطلع کنید. هماهنگی و برنامه‌ریزی قبل از جابجایی یکی از مراحل اولیه و مهم است. در شرکت‌ها و اداره‌ها، پرونده‌های زیادی وجود دارد که دارای اهمیت بالایی هستند و حفظ و نگهداری از آنها باید به بهترین نحو انجام شود.
پرونده‌ها و موارد مهم را در کارتن‌های مجزا قرار دهید و بر روی آنها محتویات داخل کارتن را بنویسید. نوشتن محتویات داخل کارتن‌ها زمانی که به مقصد حمل می‌شوند، اهمیت بالایی دارد. با اطلاع از محتویات کارتن‌ها، از پرونده‌های مهم مراقبت بیشتری خواهد شد تا سالم به مقصد برسند.
در جاهایی که ارباب رجوع زیادی مراجعه می‌کنند، روزی را برای این کار در نظر بگیرید که تراکم افراد کمتر باشد و برای جوابگویی به آنها حتما چند نفر را با امکانات کامل مسئول جوابگویی کنید. آدرس محل جدید شرکت را به اطلاع مشتریان برسانید و چند نفر را هم در محل جدید، مسئول جوابگویی به آنها کنید. اگر از قبل این موارد را پیش‌بینی نکنید و کارهای مشتریان با تاخیر انجام شود، در روند اسباب کشی اختلال صورت می‌گیرد.

بسته‌بندی وسایل، قبل از روز اسباب کشی

اگر مایل باشید که ما کار بسته‌بندی را برای شما انجام دهیم، قبل از شروع کار، تمام وسایل را با استفاده از کارتن‌های مقاوم و پلاستیک‌های حباب‌دار و غیره این کار را به بهترین نحو انجام خواهیم داد. اما اگر خودتان تصمیم به بسته‌بندی وسایل و لوازم اداری خود دارید، این کار را قبل از موعد مقرر اسباب کشی انجام دهید. از کارتن‌ها و پلاستیک‌های مناسب استفاده کنید. کارتن‌های بی‌کیفیت در زمان جابجایی پاره شده و باعث خسارت به وسایل می‌شوند. از چند روز قبل، وسایل را بسته‌بندی کنید و مواردی که باید با احتیاط حمل شوند را مشخص کنید. آماده کردن وسایل به شما کمک می‌کند در روز جابجایی، طرز قرار دادن لوازم مشخص باشد و هیچ کدام از لوازم آسیب نبینند.
مانیتورها، کامپیوترها و وسایل الکترونیکی نسبت به ضربه حساس هستند و باید آنها را با استفاده از پلاستیک‌های حباب‌دار بپوشانید و در کارتن قرار دهید. قرار دادن لوازم سنگین بر روی این لوازم باعث آسیب به آنها می‌شود، در صورتی که این موارد مشخص باشند، افراد باتجربه‌ای که برای جابجایی لوازم، به شرکت شما می‌آیند، آنها را در جایی مطمئن قرار می‌دهند تا آسیبی به آنها نرسد.

در مورد بسته‌بندی لوازم شرکت خود با ما تماس بگیرید

هر کاری را افراد باتجربه بهتر و ایمن‌تر انجام می‌دهند و حمل اسباب و اثاثیه نیز با استفاده از افراد باتجربه سریع‌تر و بهتر انجام خواهد شد. اگر در مرحله آماده سازی وسایل برای حمل، سوالی داشته باشید، با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
در صورتی که مایل باشید، از اولین مراحل یعنی بسته‌بندی در کنار شما خواهیم بود. حمل بار و اسباب و لوازم شما را به بهترین نحو و با استفاده از وسایل نقلیه مناسب انجام خواهیم داد و در صورت تمایل، تمام وسایل را در مقصد از بسته‌بندی خارج کرده و در جای خود قرار می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.