در شرکت‌ها، روز اسباب کشی باید از قبل مشخص شود و کارمندان از آن مطلع باشند
قبل از اسباب کشی شرکت چه کارهایی باید انجام داد
اتوبار شریعتی در این منطقه به ارائه خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل و محل کار می‌پردازد
اتوبار شریعتی
جابه جایی اثاثیه منزل

جابه جایی اثاثیه منزل

اتوبار ولیعصر بخشی از مناطق تحت پوشش باربری شمیران است. ما کوشیده‌‎ایم تا در نقاط اصلی شهر تهران، خدمات خود را به کمک شعبه‌های محلی توسعه دهیم. در خیابان ولیعصر نیز، ما با باربری و اتوبار ولیعصر آماده هستیم تا مسئولیت حمل و نقل اثاثیه خانه و دفتر کار شما را برعهده بگیریم. ما در اتوبار ولیعصر تضمین می‌کنیم که رضایت شما را در این زمینه جلب کرده و خاطره‌ای خوب از انجام کار برای شما به جا بگذاریم.
خیابان ولیعصر طولانی‌ترین و زیباترین خیابان تهران است. این خیابان از جنوبی‌ترین منطقه تهران آغاز شده و تا شمالی‌ترین نقاط آن امتداد می یابد. هر بخش از این خیابان بلند ویژگی خاص خود را دارد؛ ولی به‌طور کلی در تمام مناطق حوالی ولیعصر، خانه‌های مسکونی و دفاتر اداری و تجاری زیادی وجود دارد. این خیابان را می‌تواند یکی از نبض‌های زنده شهر تهران دانست.
اتوبار ولیعصر آماده است تا خدمات حمل و نقل وسایل شما را به هر نقطه از تهران و همچنین شهرهای دیگر بر عهده بگیرد. بنابراین اگر به خدمات حمل و نقل اثاثیه در این منطقه نیاز دارید؛ می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره، دریافت تعرفه‌ها و سفارش انجام کار، با همکاران ما در اتوبار ولیعصر تماس بگیرید.

چرا اتوبار ولیعصر؟

چون اتوبار ولیعصر همه کارها را به بهترین روش‌های ممکن انجام می‌دهیم. کیفیت خدمات در اتوبار ولیعصر اتفاقی نیست. تجربه سال‌ها کار در زمینه حمل و نقل اثاثیه به صورت روزانه، باعث شده است که کارگران اتوبار ولیعصر به خوبی از پس حمل امن و مطمئن هرگونه وسیله‌ای برآیند. از حساس‌ترین و خاص‌ترین وسایل خانه و دفتر کار، تا سنگین‌ترین آنها، همگی با اطمینان بالا و روش‌های مناسب حمل خواهد شد.
نتیجه بیش از دو دهه فعالیت در حوزه حمل و نقل و اساب کشی، همین تجربه و تخصص بالاست. کارکنان ما در اتوبار ولیعصر به خوبی با خواسته‌ها و شرایط مشتریان خود آشنا هستند. ما می‌دانیم که وسائل شما تا چه میزان برای شما دارای ارزش مادی و معنوی هستند. از این رو ما در باربری و اتوبار ولیعصر تضمین می‌کنیم که آنها را بدون کوچک‌ترین خطر و آسیب احتمالی، به محل جدید منتقل می‌کنیم.
در فرآیند اسباب کشی، بسته بندی وسایل اولین و البته مهم‌ترین بخش کار است. در این مرحله هرچقدر که وسایل شما با دقت و جزئیات بیشتری بسته بندی شود؛ امکان آسیب دیدگی آن در مسیر حمل و نقل کمتر خواهد بود. در این مرحله استفاده از جعبه‌های بسته بندی، چسب‌ها، بست‌ها، پلاستیک‌های حباب دار و… همگی کمک می‌کند تا مطمئن باشید وسایل شما در مسیر حمل و نقل دچار آسیب نخواهد شد.
دومین مرحله انتقال اثاثیه به داخل خودرو است. حمل اثاثیه سنگین و حجیم و عبور آنها از راه پله و… نیازمند توانایی جسمی مناسب و البته مهارت در حمل انواع بارها است. تمرکز و دقت بالا دیگر موارد لازم در این مرحله است. کارگران اتوبار ولیعصر علاوه بر اینکه در این مرحله مراقب وسایل شما هستند؛ مراقب آسیب ندین دیواره‌های راه پله و سایر بخش‌های خانه نیز خواهند بود. در نهایت حمل اثاثیه توسط خودرو به محل جدید، چالش دیگری است که به کمک خودروهای مناسب در اتوبار ولیعصر و تجربه بالای رانندگان ما در زمینه حمل وسایل حساس ممکن می‌شود.

اگر در محدوه خیابان ولیعصر هستید و برای اسباب کشی و جا به جایی اثاثیه منزل به دنبال یک اتوبار مطمئن و ایمن هستید با اتوبار ولیعصر تماس بگیرید .نیروهای متخصص و مجرب ما در اتوبار ولیعصر بنا به نیاز شما خدمات بسته بندی و اسباب کشی را به صورت ایمن و مطمئن انجام می‌دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.